Jesień, jesień!

Uwielbiam jesień. Może oszalałam, ale to fakt. Lubię zmiany zachodzące w przyrodzie, zapachy, kolory- po prostu wszystko. Poniżej znajdziecie kilku moich ulubieńców, tej pory roku 🙂

  1. Najważniejszym powodem, dzięki któremu kocham jesień, są moje urodziny. Dzień, na który każdy z nas czeka cały rok- no cóż, mam podobnie 🙂 W tym roku okrągłe, będzie wielkie świętowanie.
  2. Zapachy- nie wiem, czy zależycie, do grupy osób, które ulegają zapachom, ja tak. Przyjemny zapach skutecznie poprawia mi humor, niestety działa to w obie strony i ulegam też brzydkim zapachom 🙁 Na szczęście, jesień pachnie obłędnie!
  3. Kolory- czerwony, żółty, pomarańczowy, bursztynowy- kolory, które otulają zmysły, ocieplają otoczenie. Uwielbiam spacerować krakowskimi plantami, patrzeć na zakochanych na ławkach i podrzucać liście.
  4. Swetry- Uwielbiam otulać się ciepłymi, miękkimi swetrami. Czuję się wtedy błogo! Co roku powiększam swoją kolekcję. Te miłość zapewne ktoś z was ze mną podzieli.
  5. Herbaty, przyprawy, aromaty- każdy z nas ma ulubione i zapewne sprawdzone sposoby na „rozgrzanie” organizmy w chłodne, jesienne wieczory. Rozgrzewająca herbata z pomarańczą, cynamonem, sokiem malinowym i miodem- moja miłość. Jej przygotowanie podczas tej pory roku to istny rytuał 😉 Do tego jesienne swieczki, koc i książka.

Jesień nie jest taka straszna! Jesli tylko nie pada, nie ma pluchy i nie spadnie śnieg w połowie października! 🙂

You may also like